Видавництво дитячої літератури "Капелюх"

теґи: www.hatbook.org.ua, Видавництво "Капелюх", Видавництво "Капелюх", детская литература, дитяча книжка, дитяча література, дитячі книжки, литература для детей, література для дітей, пригоди маленького мигрика, Історія про маленького мигрика

Привіт, дорогенькі мої! Всі знають що на світі сила-силенна пригод і таємниць. А де є пригоди — там і історії. Найцікавіші пригоди відбуваються у нас прямісінько під носом, але ми їх не помічаємо. 
Коли ми були дітьми, то все для нас було таємничим, і найнезначніші подарунки були на вагу золота. Щоб нагадати Вам про ці часи, ми одягаємо чарівного капелюха, сідаємо за письмовий стіл і, повернувшись у часи безтурботного дитинства, пишемо дотепні оповідання. 
Тому влаштовуйтесь зручніше, візьміть своїх малят на коліна і станьте для них на кілька хвилин однолітками, які переживають захопливі пригоди разом.

Докладніше на www.hatbook.org.ua

 

Що ще може наш «Капелюх»

Видавництво «Капелюх» пропонує низку видавничих та поліграфічних послуг.

Наша мета. Зробити всі види додрукарської підготовки: верстання, ілюстрування, дизайн, редагування, спуск смуг тощо, якомога зручніше для замовника

Основні напрями діяльності: періодичні та неперіодичні видання, альманахи, бланки, каталоги, брошури, буклети, візитки, дизайн будь-якої продукції, поліграфічні послуги.

Наш колектив допоможе Замовнику втілити всі його задуми і зробити процес підготовкі видання зручним та надійним.
 

З повагою пан Ілько.

Видавництво дитячої літератури "Капелюх" www.hatbook.org.ua
 

Скоро побачить світ

Обкладинка

 

Сюжет. Головні герої книги: мигрик на ім'я Хорр (істота з потає-много світу) і маленький хлопчик, доля зводить їх разом і вони стають товаришами. Але на цьому історія не закінчується, бо в кожної історія є своя повчальна кінцівка, а яка — дізнайтеся зі своїми маленькими дітками.

Книжечка розрахована на читання разом з батьками.

Формат книги:

– розмір: 170х165 мм (70х70/16);
– кількість сторінок: 8;
– папір: офсетний 100 гр/м2
– обкладинка: м'яка, кольорова

Де придбати
 

ВЖЕ ПІСЛЯ НОВОГО РОКУ У ПРОДАЖУ!!! Поки що замовити книжку можна безпосередньо через редакцію.
Зчасом буде додана карта магазинів

-- ВАРТІСТЬ 5 грн. --

Сторінка видавництва www.hatbook.org.ua